KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15175326
nr 1517 5326
Sven-Arne Höken Hökenström
(f. 1947), Sverige
Signerad, blandteknik, pannå, yttermått inklusive ram: 43x36 cm
Sven-Arne, Höken, Hökenström, född 1947, svensk målare.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 23 januari 2023
kl 19:30:40
19/1 23:37:54
Sven-Arne Höken Hökenström
Läs mer om Sven-Arne Höken Hökenström